Tábor s Mloky

Logo

Údolí mloků je tam, kde jsme my.

O nás

Naše parta vedoucích pořádá tábory už více než 12 let. Navazujeme na tradici tábora Údolí mloků u řeky Berounky v křivoklátských lesích.

Nyní pořádáme tábor pod záštitou zapsaného spolku Mloci, jehož členy většina z nás je.

Péťa Šantínová - Hlavní vedoucí

Péťa vystudoval architekturu na stavárně ČVUT v Praze a následně i učitelství, aby se více přiblížila práci s dětmi. Ve své praxi vystřídala vedle práce v architektonických ateliérech také práci na základní a střední škole.
Již od dětství jezdila na dětské tábory a poté co odrostla školní docházce jí láska k táborům neopustila a pokračovala jako praktikant, později vedoucí a časem i hlavní vedoucí. Funkci hlavního vedoucího zastává víc než 8 let. V současnosti je na mateřské a ji zastoupí její manžel Jirka, který jí celá ta léta pomáhá.
Jejími koníčky jsou tvoření všeho druhu, hraní na hudební nástroje, zpěv, tanec a dlouhé procházky. Péťa má hlavu plnou kreativních nápadů. Snaží se kolem sebe stále šířit dobrou náladu, protože je pro ní důležité, aby děti trávily čas na táboře s úsměvem. S úsměvem jde totiž vše lépe!

Iva Germek - Zdravotnice

Ivča je dětská sestra pracující v akutní péči v nemocnici Na Homolce. Má 26 let zdravotnické praxe. Na tábory začala jezdi se svými dětmi. Je velice ochotná a pečlivá, schopná vymyslet spoustu zábavy a bohatého programu. Na táboře je velice akční a najdete ji vždycky tam kde je smích a zábava. Čím Ivču nejlépe vystihnout? Nejlépe asi větou „Adrenalin denním chlebem, klid za odměnu“.

Miki Jouza - Vedoucí

Miki vystudoval Vysokou školu chemicko-technickou v Praze. Nyní pracuje v obchodní společnosti VEIDEC, která prodává lepidla a jiné chemické přípravky. Na dětský tábor jezdí již přes 40 let a má velké zkušenosti s vedením oddílu.
Ve svém volném čase hraje volejbal, jezdí na lyžích a hraje na kytaru. Miki rád pořádá sportovní a vědomostní soutěže.

Kačka Musílková - Vedoucí

Kačka studuje v Praze Architekturu na ČVUT a s dočasným přerušením i Dějiny umění na Univerzitě Karlově.
Už odmala však z hlavního města unikala o prázdninách do přírody na tábor a po dvou letech pauzy to nevydržela bez táborové atmosféry a začala jezdit jako praktikantka a posléze vedoucí. Pro práci s dětmi jí pomohlo vyškolit i vyrůstání se třemi sourozenci.
Ve svém volnu si jednou týdně zaběhá při florbale a čas od času ráda zahraje na klavír. Přitahuje jí tajuplnost historie a všech památek, které zanechala. Na výlet ale s nadšením vyrazí i do hor.

Oskar Hollmann - Vedoucí

Oskar vystudoval Softwarové inženýrství a Počítačové vidění na Fakultě elektrotechnické, ČVUT. Nyní se živý jako programátor. Na tábory jezdil už jako dítě, pak praktikant a nyní pojede po jedenácté jako oddílový vedoucí. Rád si ze sebe dělá srandu pro pobavení dětí. Baví ho vymýšlet příběhy, se kterými se mohou ztotožnit a z kterých se zároveň poučí. V civilním životě tráví volný čas hlavně jógou, četbou a sledováním filmů. Ze sportovních aktivit je to pak tanec, squash nebo lezení a dříve mnoho let historický šerm. Oskar moc mluví a moc se stará, což je v životě často problém, ale na tábor se to hodí.